watermark logo

Bir sonraki


Karılar Koğuşu | Kadir İnanır, Hülya Koçyiğit, Perihan Savaş | Türk Filmi | Full HD

135 kez izlendi
Video
73
Yayınlanma: 08 Jan 2020 / Kategori: Film ve Animasyon

Yeşilçam filmlerinden Kadir İnanır, Hülya Koçyiğit ve Perihan Savaş'ın başrolde olduğu 1989 yapımı Karılar Koğuşu filmi full HD ve tek parça olarak sizlerle! Karılar Koğuşu gibi diğer türk filmlerimizin de yer alacağı tek parça restorasyonlu Yeşilçam filmleri serimizin devamını kaçırmamak için Erler Film Türker İnanoğlu kanalımıza buradan ➡️ http://bit.ly/ErlerFilm ABONE olmayı unutmayın!

Karılar Koğuşu filminin konusu:

Kemal Tahir'in Malatya Cezaevi'nde yattığı 3 aylık bir dönemin öyküsü. 1943 Türkiye'sini sergileyen Kemal Tahir'in (Kadir İnanır) hapishane anılarıyla iç-içe geliştiği Malatya genelevinin ünlü sermayesi Tözey'in (Hülya Koçyiğit), çocuk yaştaki sevgilisiyle birlikte kocasını zehirleyen idam mahkumu Hanım Kuzu'nun (Perihan Savaş) dramı.

Filmin Adı: Karılar Koğuşu
Yönetmen: Halit Refiğ
Görüntü Yönetmeni: Çetin Gürtop
Oyuncular: Kadir İnanır, Hülya Koçyiğit, Perihan Savaş, Erol Taş, Serra Yılmaz.
Yapımcı: Türker İnanoğlu
Eser: Kemal Tahir
Yapım Yılı: 1989

"Erler Film Türker İnanoğlu Sunar..." Erler Film'in kurulduğu 1960 yılından bugüne nesiller bu cümleyle büyüdü.. Önce beyaz perdede yankılandı bu cümle, sonra da renkli camda...

Erler Film, Yeşilçam'ın YouTube Kanalı. Yeşilçam filmleri tek parça ve restorasyonlu olarak Erler Film Türker İnanoğlu kanalında! Yerli filmler arasından sizlere sunduğumuz yapımlar arasında bu kez sırada Hülya Koçyiğit, Kadir İnanır, Erol Taş ve Perihan Savaş gibi isimlerin rol aldığı türk filmi Karılar Koğuşu var. Sizlere full hd ve tek parça türk filmleri sunmaya devam edeceğiz, takipte kalın!

Türker İnanoğlu Erler Film, 1960 yılından bugüne imza attığı 205 Yerli Film, 4264 Bölüm Tv Dizisi ve sayısız Müzik ve Eğlence programını siz değerli izleyicilerinin beğenisine sunuyor.

Daha fazla göster
0 Yorumlar sort Göre sırala

Facebook Yorumları

Bir sonraki