Video
Video 23 Feb 2020
2

Bir sonraki

Hande Ünsal - Sözüm Söz
05 Dec 2020
Hande Ünsal - Sözüm Söz
Video · 16 İzlenme

İLK CİNSEL İLİŞKİ | Sözüm Belden Aşağı 15

89 İzlenme
Bulunduğu Kategori Sağlık Cinsellik ve Aktüalite

İlk cinsel ilişki ile alakalı pek çok önemli nokta var. İlk önce genelden başlayıp derinlere inmeye çalıştım :) Cinsellikte güven, izin almak, kendini dinlemek, konuşmak ana odaklanmak gibi pek çok noktaya değindim ancak en önemlilerinden olan korunmak ile alakalı kısmı çekerken videom kaydetmemiş. O nedenle koyamadım. Ancak diğer videolarımda da o konuya da girmek istiyorum :) Umarım sana yardımcı olmuştur!

Ben Klinik Psikolog Merve Okhız. İngiltere, Liverpool'da yaşıyorum ve Online Terapi veriyorum. Bu kanalda, hayallerine odaklanmanda yardımcı olmak için İlişkiler, Tabularımız, Özgüven, Motivasyon, Başarı gibi Kişisel Gelişim konularında videolar çekiyorum. Lütfen kendini ailende hisset! Burası senin evin :) Mail: info@gezenpsikolog.com (PR & Business)

İzlediğin için çok teşekkür ederim! :) İyi ki varsın! Bol bol yorum bırak olur mu? Yorumlarını çok seviyorum! Özellikle videomu yeni koyduğumda, yorumlarını dört gözle bekliyorum ve cevap veriyorum. En azından kalp atıyorum :)#onlinepsikolog #onlineterapi #psikolog

Daha fazla göster
0 Yorumlar sort Göre sırala

Facebook Yorumları

Bir sonraki

Hande Ünsal - Sözüm Söz
05 Dec 2020
Hande Ünsal - Sözüm Söz
Video · 16 İzlenme