Ejder Kapanı | Yerli Film

6 İzlenme
Video
Video
03 Nov 2021

Yapımcılığını TMC’nin yaptığı, senaryosunu Kubilay Tat'ın yazdığı ve yönetmenliğini Uğur Yücel'in üstlendiği "Ejder Kapanı" filminde Uğur Yücel, Kenan İmirzalıoğlu, Nejat İşler, Ceyda Düvenci ve Berrak Tüzünataç rol aldı.

Polisiye-gerilim tarzındaki "Ejder Kapanı"nın aksiyon sahneleri için Fransa’dan Cinecascade ekibi teknik destek vermek için İstanbul’a geldi.

FİLMİN KONUSU:

Güneydogu’da askerliğini yapan Er Ensar (Nejat İşler) acımasız bir ölüm makinasıdır. Askerdeyken 12 yaşındaki kız kardeşine bir sübyancı tecavüz etmiştir. Kızın akıl hastanesinde kendini astığını askerden döndüğü ilk gün sarsıntıyla öğrenir Ensar. Ardından şehirde cinayetler işlenmeye başlar. Soruşturmayı cinayet masasından iki usta dedektif Abbas(Uğur Yücel), “Akrep” Celal(Kenan İmirzalıoğlu) ve stajyer polis memuresi Ezo (Berrak Tüzünataç) üstlenir. Emekliliğinde önce son görevini üstlenen Abbas’ın tek hayali uzun yıllardır sevgilisi olan ve bir pavyonda şarkıcılık yapan Cavidan’ı (Ceyda Düvenci) da alıp gitmektir uzaklara...

Oyuncular:
Kenan İmirzalıoğlu
Nejat İşler
Ozan Güven
Uğur Yücel
İlker Aksum
Ali Suavi Ersöz

TMC Eylül 2002'te kurulmuştur. Uluslararası film festivallerine katılarak, Türkiye gösterim haklarını aldığı yabancı filmlerin sinema ve televizyonlarda gösterimi faaliyetlerine girmiş, aynı zamanda bu filmlerin DVD ve Bluray'lerini yayınlamaya başlamıştır.

TMC Film Yapım Ltd Şti, ayrıca yapımcılığını gerçekleştirdiği izlenme rekoru kıran TV dizileri ile yerli ve yabancı festivallerde ödül almış filmleriyle de tanınmaktadır.

TMC Film kanalına abone olmak için linke http://wedia.link/TMCFilmAboneOl tıklayabilirsiniz.

Instagram: https://www.instagram.com/tmcfilm/
Web Sitemiz: http://www.tmc.com.tr/
Facebook: https://www.facebook.com/tmcfilm/
Twitter: https://twitter.com/tmcfilm

Yapımını üstlendiğimiz film ve dizi içeriklerinden haberdar olmak için kanalımıza http://wedia.link/TMCFilmAboneOl linkinden abone olabilirsiniz.

📺 Sevebileceğiniz diğer videolarımız için 👇

Anlat İstanbul | Yerli Film
https://youtu.be/Chlnp7hgmRQ

Benim Dünyam | Yerli Film
https://youtu.be/dJRvmnG2Ci0

Kaybedenler Kulübü Yolda Kamera Arkası Görüntüleri
https://youtu.be/DHeJVTNIB1o

#TMC #EjderKapanı #Kenanİmirzalıoğlu

Daha fazla göster

0 Yorumlar Göre sırala

Hiçbir yorum bulunamadı

Facebook Yorumları

Bir sonraki