Director
Director 05 Jan 2019
1
watermark logo

Bir sonraki

Dünyanın en komik 10 reklam filmi
31 Mar 2019
Dünyanın en komik 10 reklam filmi
Director · 89 kez izlendi

Bambaşka Adlı Film 2018 ( Yerli Aşk Filmi Full HD 720 - 1080 p )

 231 kez izlendi

Engel Aşk'a Engel Mi? BambAşka ; Başka Bir Aşk Hikayesi..

Sıra Dışı Bir Aşk'ı Konu Alan Filmimizi Sizlerin Beğenisine Sunuyoruz. Bedensel Engelli Bir İnsan İle Bedensel Engeli Olmayan Bir İnsan İlişki Yaşayabilir mi? Bedensel Engelli Bir İnsan, Bedensel Engeli Olmayan Birinin Hayatına Ne Kadar Yetebilir? Ya da Bedensel Engeli Olmayan Bir Kişi Bedensel Engeli Olan Biri İçin Hayattan Kendini Ne Kadar Geri Çekebilir?

BOYOZ AKADEMİ HAKKINDA

Sanat Merkezi olarak; Tiyatro ve Temel Oyunculuk Eğitimi, Yaratıcı Drama, Profesyonel Sahne Oyunculuğu ve Kamera Önü Oyunculuk eğitimleri başta gelmek üzere, Sinema Tv, Yazarlık, Müzik, Resim ve Dans alanlarında da ekipler yetiştirmekte ve gerçekleştirdiği projelerde bu ekiplere görev vererek gelişimlerini sağlamaktadır.

Ayrıca; hizmet binası içerisindeki Tiyatro Salonu ve Sinema Salonunda ilgili gösterimler yaparak İzmir’de Sinema ve Tiyatro etkinliklerinin artması için var gücüyle çalışmaktadır.

Tiyatro ve Sanatsal Eğitim faaliyetleri dışında İzmir yerleşik olarak film yapım şirketi olma özelliğini koruyarak projeler üretmekte ve bu alanda sektörde istihdam oluşturmaya çalışmaktadır. TC Kültür Bakanlığı destekli Belgesel Filmler, Valilik düzeyinde il tanıtım videoları, reklam filmleri, internet dizileri dışında 2 Mayıs 2014’te vizyona giren 10. Köy ‘’Teyatora’’ adlı sinema filmi ve 02 Haziran 2017 de vizyona giren ‘’Bambaşka’’ adlı uzun metraj sinema filmi bu faaliyetlerden bazılarıdır.

Kurucusu Bülent Aydoslu; Tiyatro oyunculuğu kökeni bir film yapımcısıdır. Aynı zamanda hayata geçirilmiş birçok tiyatro ve sinema filminin de senaristliğini yapmıştır. Halen sahibi olduğu Boyoz Akademi Sanat Merkezinde Tiyotro ve Temel Oyunculuk Eğitmenliği yapmaktadır.

Daha fazla göster
0 Yorumlar sort Göre sırala

Bir sonraki

Dünyanın en komik 10 reklam filmi
31 Mar 2019
Dünyanın en komik 10 reklam filmi
Director · 89 kez izlendi