Video
Video 17 Jun 2020
55
watermark logo

Bir sonraki

Koray Avcı - Aşk Sana Benzer (Official Video)
02 Nov 2018
Koray Avcı - Aşk Sana Benzer (Official Video)
Video · 438 kez izlendi

Alice Chater - Two Of Us

12 kez izlendi
İçinde Müzik

Listen to 'Two Of Us' here: https://AliceChater.lnk.to/TwoOfUs

#TwoOfUs #AliceChater #OfficialVideo

Director: Thom Kerr @thomkerr
Production: Simian.la @simianla
Choreography: Ryan-Walker Page @ryanwalkerpage
Beauty: Alana Schober @alanaschober
Hair: Iggy Rosales @hairbyiggy
Styling: Kendy @kendyyy
Fashion: Giaconni @giaconni_
Producer: Brendan Garrett @almost_famous_brendan
Visual Effects Supervision: Kyle Cogan @kylecogan
Julian Clark @jurrian
First Assistant Director: Nicholas Ruff @nickisruff
On Set Co-ordinator: Zack Stauffer @zack_stauffer
Production Designer: Bijan Souri @beejan
Post Production Co-ordinator: Logan Powaski @loganpowaski
Visual Effects by: Kyle Cogan @kylecogan
Logan Powaski @loganpowaski
Julian Clark @jurrian
Narendra Moond
Shivani Jindal
Jatin Jindal
Rajan Balana
Natasha Rani
Komal Rajput Sushil
Color: Bryan Smaller @bryansmaller @company_3
Editor: Kyle Cogan @kylecogan
Dancers: Genna Maroni @minimoroni
Brandon Mathis @bmvthis
Cinematographer: Alexander Chinnici @alexanderchinnici
Gaffer: Edgar T Gomez @etgomez88
Best Boy Electric: Lincoln Web @link.webb
Best Boy Grip: Joseph Lepp
Key Grip: John Morgan @jtmj121
1st AC: Andrew Goh @andrewlsgoh
2nd AC: Emilio Mejia Jr @emiliomejiajr
Steadicam: James Marin @jamesmarin3
Special Thanks: Bee Anais @beeanais
Michaela Browne @trx.mb
Mario Castro @mariocastro

Daha fazla göster
0 Yorumlar sort Göre sırala

Facebook Yorumları

Bir sonraki

Koray Avcı - Aşk Sana Benzer (Official Video)
02 Nov 2018
Koray Avcı - Aşk Sana Benzer (Official Video)
Video · 438 kez izlendi